Psychologia stosowana UJ 2008/09

Forum psychologów stosowanych UJ

#1 2009-09-03 10:37:25

Breva

Psychoadmin

13454843
Zarejestrowany: 2009-08-20
Posty: 65
Punktów :   

O tym forum słów parę

Gdyby coś nie działało, albo mielibyście jakieś pytania/skargi/zażalenia to dawajcie znać;)

Póki co dwie informacje z cyklu "żeby było ładnie, miło itp":

- aby ustawić avatar wchodzicie w Profil -> Sygnatura/avatar -> zaznaczacie używaj avatara -> wyślij -> wybieracie avatar z dysku (maks 100x100, 10 kB) i voila!
- żeby zmienić sobie wygląd forum wchodzicie w Profil -> Wyświetlanie -> na samej górze jest "wybierz styl" i rozwijana lista -> wybieracie co chcecie -> na dole strony klikacie potwierdź i jest:) (ja jestem fanką jurassic parku;P)

to tak jakby się komuś nudziło a chciał sobie pokombinować;)

edit - o kurna! playhouse winter też jest niezły:D

Offline

 

#2 2010-02-13 14:56:31

marTa

Psychoadmin

Zarejestrowany: 2009-08-20
Posty: 118
Punktów :   

Re: O tym forum słów parę

forum posprzątane:)

Offline

 

#3 2010-02-22 21:56:59

Margotta

Psychol

Zarejestrowany: 2009-08-21
Posty: 45
Punktów :   

Re: O tym forum słów parę

Mam taką propozycję, żeby zaprosić do naszego forum wieczorowych no i na przykład dodać im te zakładki (czy jakkolwiek to się tam nazywa) dla grup, żeby im było miło (chociaż i tak mało osób z tego na razie korzysta:-). Niby teoretycznie mogą się zarejestrować, bo im nikt nie zabroni, no ale jakby im to jakoś oficjalnie (lub mniej oficjalnie) zaproponować to może byłoby skuteczniejsze. I zamianę na grupę byłoby łatwiej i wygodniej przeprowadzić i jakieś informacje uzyskać, bo wiadomo, zawsze jakieś większe szanse odzewu. No i prowadzący mogliby jednego maila, np ze slajdami przesłać a nie bawić się w kilka.
Na 3 roku mają wspólne i forum i maila i moim zdaniem to się bardzo dobrze sprawdza. Ale nawiasem mówiąc to moim zupełnie nieobiektywnym zdaniem jak na razie są dużo bardziej zgrani od nas. Materiały przed egzaminami przychodziły na maila w ogromnych ilościach.
Innym funkcjonalnym rozwiązaniem, które u nich podpatrzyłam są loginy z imieniem i nazwiskiem co zapobiega obawom przed wtargnięciem prowadzących na nasz plac zabaw.


PS: Nawet mam pomysł jak to zrobić. Na usosie cały rok jest wpisany na szkolenie bhp i można wysłać maila do całej grupy (i dziennych i wieczorowych). Jeżeli dostanę zgodę od naszych kochanych administratorek. (na razie nie doliczyłam się żadnego administratora) to bardzo chętnie podejmę się tego zdania. W ten sposób można mieć pewność, że każdy będzie miał szansę dostać namiary na forum no i proponuję maila też, a czy wejdzie na u-maila to już jego sprawa.

Ostatnio edytowany przez Margotta (2010-02-22 22:07:08)

Offline

 

#4 2010-02-23 00:15:41

just_me

Psychol

Zarejestrowany: 2009-09-16
Posty: 25
Punktów :   

Re: O tym forum słów parę

Jako most pomiędzy dziennymi i wieczorowymi myślę, że to bardzo uprzejmy pomysł Proponuję w pierwszej kolejności zwrócić się do Kuby Smoczyńskiego, który jest szefem forum wieczorowych i zapytać, co on o tym myśli Później - niech integracja kwitnie!

Offline

 

#5 2010-02-23 00:31:07

wincent

Psychol

Zarejestrowany: 2009-09-21
Posty: 77
Punktów :   

Re: O tym forum słów parę

Margotta napisał:

Innym funkcjonalnym rozwiązaniem, które u nich podpatrzyłam są loginy z imieniem i nazwiskiem co zapobiega obawom przed wtargnięciem prowadzących na nasz plac zabaw.

Taaakk.... to że małe zielone ludzki nie istnieją , wcale nie znaczy że właśnie obmyślają jak nam się dobrać do d**y
Już widzę jak dr Żarczyński z dr Golonką , wraz z państwem J. planują jak się dostać na zamkniętą część naszego Bardzo_aktywnego_forum. W dodatku jako osoba mająca problemy z tożsamością i przyzwyczajona do tego że w sieci WEB 2.0 występuje jako wincent tudzież wincent ferrer, gorąco protestuje ! No
A pomysł z wieczorowymi jest ok. Sugestia coby się integrować też

just_me napisał:

Jako most pomiędzy dziennymi i wieczorowymi myślę, że to bardzo uprzejmy pomysł Proponuję w pierwszej kolejności zwrócić się do Kuby Smoczyńskiego, który jest szefem forum wieczorowych i zapytać, co on o tym myśli Później - niech integracja kwitnie!

Pojawia się w tym miejscu oczywiste pytanie : "Kaja wolisz dziennych czy wieczorowych?"   [musiałem ]

Ostatnio edytowany przez wincent (2010-02-23 00:33:25)


"Nie zgadzam z insynuowaniem choroby psychicznej wszystkim, którzy nie godzą się z ideologią ludzi opacznie pojmujących rolę kiszki stolcowej w organizmie mężczyzny"

Offline

 

#6 2010-02-23 10:26:36

Breva

Psychoadmin

13454843
Zarejestrowany: 2009-08-20
Posty: 65
Punktów :   

Re: O tym forum słów parę

no to nie wiem jak Marta ale ja jestem jak najbardziej za:) w końcu po to jest forum żeby było łatwiej, a najłatwiej będzie jak się zbierzemy wszyscy razem:) poza tym część osób z dziennych chodzi na grupy z wieczorowymi - tym bardziej słusznie, żeby mieli tu miejsce dla siebie;) a ile tam jest grup - 4? i to są grupy od 4 do 7 prawda?:>

Offline

 

#7 2010-02-23 11:12:22

Margotta

Psychol

Zarejestrowany: 2009-08-21
Posty: 45
Punktów :   

Re: O tym forum słów parę

tak, grup wieczorowych jest 7. W takim razie dziękuję za poparcie, pogadam ze starostami i porozsyłam maile. Oczywiście spodziewajcie się, że jeżeli wszystko wypali, to Wy wszyscy też dostaniecie maila, bo tak działa "wyślij do wszystkich"

Kaja, a masz może maila do Kuby, albo numer telefonu, żeby to szybko załatwić? Albo mogłabyś się zapytać, czy nie ma nic przeciwko?

Ps: czekam jeszcze na zgodę Marty, ale to załatwmy najlepiej tu na forum

Ostatnio edytowany przez Margotta (2010-02-23 11:25:30)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl